Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wrocławski Smaczny Weekend. Będzie dobre jedzenie a także spotkanie z alpakami!

Facebook

Już w najbliższy weekend 17-19 na placu Nowy Targ odbędzie się otwarcie sezonu z Food Truckami. Na wydarzeniu oprócz smaków z całego świata nie zabraknie również produktów regionalnych!

/Urząd Miejski Wrocławia

Jedzenie i nie tylko

Podczas Wrocławskiego Smacznego Weekendu na pewno nie zabraknie pysznych i chrupiących Corndogi od Cornhub_wroclaw, jabłek i truskawek w mlecznej i białej czekoladzie oraz orzeźwiającego piwa rzemieślniczego z Browaru Moczybroda. Wśród wystawców znajdą się także: Kurtosz Kołacz, Fryciarnie Finger Food, Makabi Pizza&Pasta oraz wiele innych. Wrocławski Smaczny Weekend jest pierwszą otwierającą sezon 2023 imprezą plenerową na placu Nowy Targ.

/Urząd Miejski Wrocławia

Można tu będzie nie tylko spróbować ciekawych dań z food trucków, ale też poznać regionalne rękodzieło. Imprezie towarzyszyć będzie jarmark produktów regionalnych, na którym znajdą się takie stoiska jak: pracownia Nitka Ani, gdzie powstają haftowane poduszki, breloki oraz maskotki. Wszystkie wykonane są z atestowanych tkanin i wypełnień.

Nietuzinkowe to z kolei manufaktura, gdzie tworzy się z pasją deski do serwowania i krojenia. Nie zabraknie także toczonych mis, pater, świeczników oraz drobnej galanterii drewnianej.

Jedną z atrakcji będą alpaki!

Organizator przygotował także wiele atrakcji. Jedną z nich będzie spotkanie z alpakami. Będzie to doskonała okazja do tego, aby bliżej poznać te zwierzęta i poznać ich nawyki. Na wydarzeniu będzie też specjalne stoiska z ich wyrobami, wśród których znajdziecie czapki, koce czy opaski.

Więcej smacznych informacji znajdziecie na social mediach wydarzenia tutaj.

  • Piątek: 16:00 – 22:00
  • Sobota: 12:00 – 22:00
  • Niedziela: 12:00 – 21:00

/Urząd Miejski Wrocławia

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj