Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wrocławskie Hydropolis rozda darmowe wejściówki z okazji Światowego Dnia Oceanów. Co trzeba zrobić?

Facebook

Jutro 8 czerwca będziemy obchodzić Światowy Dzień Oceanów. W związku z tym Hydropolis we Wrocławiu przygotowało specjalny konkurs, pierwsze 15 osób, które odwiedzą centrum, będą mogły zgarnąć darmowe wejściówki oraz zestaw upominków. Co trzeba zrobić?

/materiały prasowe/

Życie na Ziemi nie byłoby możliwe bez oceanów. To one regulują klimat, dostarczają tlen niezbędny do życia większości organizmów na planecie oraz pochłaniają dwutlenek węgla, łagodząc tym samym skutki globalnego ocieplenia. Złożone ekosystemy oceanów pełne są tysięcy gatunków fauny i flory. Stanowią także źródło pożywienia dla miliardów ludzi i zapewniają utrzymanie wielu społeczności w różnych zakątkach świata. Jednak, by nadal mogły spełniać swoje funkcje, potrzebują działań z naszej strony. Czas na pakt z Oceanem

– czytamy w komunikacie Hydropolis.

W odkrywaniu podmorskiego świata mają pomóc darmowego wejściówki. Pierwsze 15 osób, które 8 czerwca odwiedzą Hydropolis i podadzą hasło „MSC – chroń morza i oceany” zgarnie bilety wstępu i upominki. Co więcej, goście centrum otrzymają specjalne zeszyty MSC z grami i łamigłówkami. Na zwiedzających czekać też będzie stała wystawa tematyczna poświęcona oceanom.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie tutaj.

/materiały prasowe/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj