Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wrocławskie uczelnie – które kierunki cieszyły się największym zainteresowaniem podczas tegorocznej rekrutacji?

Facebook

Wrocławskie uczelnie wyższe kolejny raz cieszyły się sporym zainteresowaniem przyszłych studentów. Niektórzy z nich otrzymali już wyniki rekrutacji. My sprawdziliśmy, które z kierunków były najbardziej oblegane. Mówił Andrzej Charytoniuk z Działu Informacji i Promocji Politechniki Wrocławskiej. Jeśli chodzi o Uniwersytet Medyczny, to standardowo na podium znalazł się kierunek lekarsko-dentystyczny. Więcej Anna Tumidajewicz z działu rekrutacji […]

pixabay/donterase

Wrocławskie uczelnie wyższe kolejny raz cieszyły się sporym zainteresowaniem przyszłych studentów. Niektórzy z nich otrzymali już wyniki rekrutacji. My sprawdziliśmy, które z kierunków były najbardziej oblegane.

Mówił Andrzej Charytoniuk z Działu Informacji i Promocji Politechniki Wrocławskiej. Jeśli chodzi o Uniwersytet Medyczny, to standardowo na podium znalazł się kierunek lekarsko-dentystyczny. Więcej Anna Tumidajewicz z działu rekrutacji Uniwersytetu Medycznego.

Sprawdziliśmy też, jak wygląda sytuacja w prywatnych uczelniach. O tym, które kierunki wzbudziły największe zainteresowanie wśród kandydatów na studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej mówi Hubert Zieliński, dyrektor biura rekrutacji.

To jednak nie koniec wszystkich rekrutacji – nadal ostały się kierunki, na których dostępne są wolne miejsca.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023