Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wszystkie ręce na pokład! Ekostraż remontuje nową siedzibę i pilnie potrzebuje pomocy

Facebook

Ekostraż - na co dzień ratują dzikie i domowe zwierzęta we Wrocławiu - przez 3 miesiące sami potrzebowali pomocy po zerwaniu umowy najmu dla swojego lokum. Miasto podarowało im nową siedzibę - ale to nie koniec problemów Fundacji.

Budynek nadaje się do generalnego remontu, a bez pomocnych rąk i hojnych kieszeni azyl dla zwierząt znowu może być zagrożony. Mówi Magdalena Krej, inspektor ochrony zwierząt:

Magdalena Krej podkreśla, że remont siedziby Ekostraży przy ulicy Miłoszyckiej nie obędzie się bez pomocy sponsorów. Pieniądze z datków nie starczają na wszystkie potrzeby:

Wolontariusze Ekostraży pracują za darmo i po godzinach – poświęcają swój czas na ratowanie zwierząt często dzikich i często dla nas niewidzialnych. A i one bez pomocy człowieka – nie przeżyją.

Pomóc Ekostraży możemy w najbliższy weekend – wolontariusze zapraszają do wspólnych prac remontowych w siedzibie przy ulicy Miłoszyckiej.  Szczegóły wydarzenia znajdują się tutaj. Możemy wesprzeć też Ekostraż finansowo, dołączając do zrzutki. Więcej informacji na facebooku fundacji lub na stronie ekostraz.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2022