Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zaginął Bartłomiej Marcoń [ZDJĘCIE]

Facebook

Wrocławska policja szuka 45-letniego mężczyzny. Bartłomiej Marcoń ostatni raz widziany był 18 sierpnia przy ulicy Kamieńskiego. Odnaleziono samochód, którym poruszał się mężczyzna. Nadal jednak nieznane jest miejsce pobytu zaginionego.

To mieszkaniec Wiszni Małej. Póki co ślad po nim zaginął. Jego rysopis oraz zdjęcie znajdziecie na stronie Radia Gra. Każdy kto może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny proszony jest o kontakt z najbliższa jednostką policji.

RYSOPIS:
Wiek z wyglądu 40 – 45 lat, wzrost 185 cm, średnia budowa ciała, włosy ciemne blond – krótko przystrzyżone, twarz okrągła, okulary w niebieskiej oprawie.

ZNAKI SZCZEGÓLNE:
Blizna po operacji w okolicy uda prawej nogi.

OPIS UBIORU:
Krótkie spodenki dżinsowe, koszulka polo z krótkim rękawem w kolorze białym – w zielone poprzeczne pasy, buty sportowe w kolorze czarno – żółtym.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław – Psie Pole (tel. 71/340-44-33, 71/340-45-25 lub najbliższą jednostką Policji (tel. 997).

mo

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 lutego 2020