Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

„Zajezdnia” da po 5 tys. złotych na ciekawe pomysły o historii sprzed 20 lat

Facebook

Centrum historii przy ul. Grabiszyńskiej chce, by wrocławianie sami opowiedzieli o swoim mieście. Jak? Wszystko zależy od ich inwencji. Bo o pieniądze martwić się nie trzeba – autorzy najlepszych koncepcji dostaną fundusze na ich realizację.

Na realizację trzech pomysłów Centrum Historii Zajezdnia ma 15 tys. złotych. Czy będzie to projekt historyczny, czy kulturalny, a może społeczny – to już zależy od autora koncepcji. Najważniejszy jest motyw przewodni, a w tej edycji ma to być lato 1997 roku. We Wrocławiu wydarzyło się wtedy bardzo dużo – była powódź, Kongres Eucharystyczny, ale praca może także dotyczyć osobistych czy rodzinnych przeżyć sprzed 20 lat.

Nabór zaczyna się za tydzień w poniedziałek (24.07), potrwa do 7 sierpnia. Projekty będą realizowane od września do końca roku w Centrum Historii Zajezdnia przy Grabiszyńskiej.

Zainteresowani? Jeżeli chcecie poznać szczegóły – przyjdźcie na spotkanie informacyjne. Jutro (18.07) o 18:00 odbędzie się ono w siedzibie Rady Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek (Blacharska 12). Kolejne – w środę (19.07) przy Łokietka 5 oraz w czwartek w klubie Firlej przy Grabiszyńskiej – też o 18:00.

Szczegóły: www.zajezdnia.org/pomyslowi

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj