Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zakończenie sezonu w WCT Spartan. Lodowisko przygotowało specjalną ofertę

Facebook

Tylko do końca miesiąca potrwa jeszcze sezon zimowy na lodowisku przy ulicy Spiskiej i Wejherowskiej. Z tej okazji bilety wstępu będą w atrakcyjnej cenie. Lodowisko jest otwarte od 7 listopada.

/materiały prasowe/WCT Spartan/

Od 20 marca do końca sezonu (do 31 marca) „TANIE ŚLIZGANIE” będzie trwało cały tydzień. W tym czasie za bilet wstępu na lodowisko Spiska i Wejherowska wszyscy chętni (zarówno dzieci jak i osoby dorosłe) zapłacą jedynie 17 złotych za godzinę. Promocja będzie obowiązywała przez dwa tygodnie codziennie, łącznie z weekendami.

/materiały prasowe/WCT Spartan

Lodowiska do końca marca będą otwarte w tygodniu od godziny 16 do 22, a w weekendy od 8 do 22.

Podsumowanie sezonu

Podczas tegorocznego sezonu dzieci z wrocławskich placówek oświatowych mogły uczyć się jazdy na łyżwach pod okiem instruktorów. Od kwietnia rozpoczną swoją przygodę na rolkach.

/materiały prasowe/WCT Spartan

W tym roku ze wspomnianych zajęć, prowadzonych w ramach miejskiego programu ,,Spartan dla szkół na lodowiskach” skorzystało ponad 50 wrocławskich placówek. W okresie od listopada do marca w zorganizowanych zajęciach w ramach lekcji wf-u wzięło udział ok 50 tysięcy uczniów.

Cieszy nas fakt, że prowadzone przez nas zajęcia łyżwiarskie wpływają bardzo pozytywnie i zwiększają z roku na rok frekwencję na lekcjach wychowania fizycznego. Młodzież chętniej przychodzi  i uczestniczy w zajęciach na lodowiskach

– mówi Dariusz Kowalczyk Prezes WCT Spartan.

/materiały prasowe/WCT Spartan

Co nowego wydarzyło się w tym roku?

Nowością w tym roku i strzałem w dziesiątkę było wprowadzenie „Szybkiego ślizgania” przy ul. Spiskiej. Oferta skierowana była dla tych, którzy jeżdżą szybko i dobrze, lubią poszaleć i nie chcieli dzielić się taflą z początkującymi. Dlatego w poniedziałki mogli puszczać wodze fantazji w godz. 22.30-24. Był to czas zarezerwowany wyłącznie dla tej grupy. Do pomysłu wrócimy na pewno w przyszłym sezonie

– dodaje Dariusz Kowalczyk Prezes WCT Spartan.

/materiały prasowe/WCT Spartan

Lodowisko w liczbach

W tegorocznym sezonie lodowisko łącznie odwiedziło ponad 180 tysięcy osób, sprzęt wypożyczyło ponad 90 tysięcy z nich. W półkoloniach zimowych, które organizowane były przy ulicy Wejherowskiej i Spiskiej wzięło udział 230 dzieci z Wrocławia i okolic.

Lodowisko ponownie zostanie otwarte w listopadzie.

/materiały prasowe/WCT Spartan

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024