Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zarzuty po strzelaninie w Wiszni Małej. Minister odwiedza rannego policjanta

Facebook

Zarzut włamania do bankomatu i usiłowania kradzieży kilkudziesięciu tysięcy złotych usłyszał Jacek S., który w nocy z soboty na niedzielę brał udział w napadzie na bankomat w Wiszni Małej pod Wrocławiem. W czasie policyjnej akcji zginął antyterrorysta. Trzech funkcjonariuszy zostało rannych. W czasie strzelaniny śmiertelnie postrzelony został także drugi złodziej, mężczyzna, który strzelał do policjantów.

fot. Bartek Paulus
fot. Bartek Paulus

41 letni mieszkaniec Pomorza przyznał się – mówi Małgorzata Klaus z prokuratury okręgowej we Wrocławiu.

W sprawie zatrzymano także 50 letniego Grzegorza K., mieszkańca Legionowa. Czynności procesowe z tym mężczyzną wciąż trwają.

Z trzech rannych policjantów jeden wrócił już do domu. Drugi jest pod opieką lekarzy. Trzeci przejdzie operację w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

..mówi profesor Jerzy Gosk z Kliniki Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki.

Dziś policjanta odwiedził Mariusz Błaszczak. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji rozmawiał także z funkcjonariuszem, który jest pod opieką lekarzy w Poznaniu.

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji zapowiedział w czasie wizyty, że do rodziny policjanta, który został śmiertelnie postrzelony w czasie akcji i do rodzin rannych funkcjonariuszy trafi odpowiednia pomoc.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj