Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku

Facebook

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który próbował ukraść rower sprzed wrocławskiego aquaparku. Okazało się, że zatrzymany ma już na swoim koncie 20 takich kradzieży, […]

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który próbował ukraść rower sprzed wrocławskiego aquaparku. Okazało się, że zatrzymany ma już na swoim koncie 20 takich kradzieży, a łączna wartość skradzionych przez niego jednośladów to blisko 65 tys. zł.

Na widok policjantów 37-latek zeskoczył z roweru i próbował uciekać pieszo. Po chwili został jednak zatrzymany przez interweniujących dzielnicowych. W trakcie zatrzymania funkcjonariusze znaleźli przy nim m.in. nożyce do cięcia metalu.

Jarząb dodał, że zatrzymany wrocławianin był już dobrze znany policji, a na swoim koncie miał liczne kradzieże. Sprawdzenie w systemach policyjnych wskazało, że jest on poszukiwany, gdyż w jego sprawach zapadły już trzy prawomocne wyroki sądów we Wrocławiu. Łącznie za swoją kryminalną działalność musi odbyć karę ponad 2 lat pozbawienia wolności – powiedział.

37-latek przyznał się do innych kradzieży jednośladów, na terenie całego Wrocławia. Policjanci, ustalili, że od maja do lipca tego roku skradł w sumie 20 rowerów o łącznej wartości blisko 65 tys. zł. Funkcjonariusze odzyskali również jeden ze skradzionych przez niego jednośladów o wartości 4 tys. zł.

Zatrzymany złodziej trafił do więzienia. Oprócz zasądzonych już wyroków odpowie dodatkowo za liczne kradzieże, które udowodnili mu policjanci. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd – dodał

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 grudnia 2022