Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zlot amerykańskich samochodów i zbiórka na rzecz podopiecznych wrocławskiego hospicjum

Facebook

Radiowozy, stare Pick-upy i eleganckie kabriolety – już w piątek (20 sierpnia) na terenie Stadionu Wrocław rozpocznie się zlot kultowych amerykańskich samochodów.

Przyjadą bardzo, ciekawe samochody o starszych skrzydlaków w przepięknych ociekających chromem poprzez nowoczesne muscle cary, kipiące konie mechaniczne. Jeśli chodzi o samochody amerykańskie, wiadomo, że jest bardzo wyjątkowa motoryzacja, która już jest wymierająca, więc my staramy się motoryzację kultywować, wspierać, pokazywać, więc takich samochodów już nigdzie nie produkują na świecie.

mówi Adam Rostalski z American Cars Mania

Dla uczestników imprezy przewidziane są nagrody.

Każda osoba odwiedzająca naszą imprezę będzie mogła brać udział w konkursie do wygrania będzie Ford Mustang GT z prawdziwą V8 pod maską dodatkowo zlotowicz będzie mógł też wziąć udział w konkursie wygrać przepięknego klasyka Forda Crown Victoria LTD. Będzie konkurs najładniejszy pojazd zlotu, na pojazd, który jest z najdalszego zakątka na najmocniejszy pojazd zlotu. Na pewno dziewczyny, które do nas przyjdą poprosimy, żeby się elegancko ucharakteryzowały bo na pewno będzie bardzo duża dawka energii i zabawy.

Głównym beneficjentem podczas zlotu będzie Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Będzie organizowana zbiórka publiczna podczas Amerykanka Cars oczywiście prowadzona przez naszych wolontariuszy. Pieniądze będzie można wrzucić do specjalnych puszek, obrendowanych z odpowiednimi numerami, ponieważ każda zbiórka musi być zgłoszona do ministerstwa. Nasza oczywiście też jest.

mówi Beata Hernik-Janiszewska, prezeska fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Pracownicy i wolontariusze z hospicjum otworzą specjalne stoisko dla rodzin z dziećmi.

Będzie można z dziećmi przyjść, będzie można skorzystać nie tylko opieki, ale również dzieci będą mogły bawić w różne zabawy, będziemy malować buźki, będziemy pleść warkoczyki, kolorowe także w ten sposób również to będzie takie podziękowanie, zadatek. Jesteśmy jeszcze do tego nowocześnie, więc ten kto nie będzie miał możliwości wrzucenia pieniądza do puszki, będziemy mieć tzw. dobromat.

Impreza rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli (22 sierpnia). Wejściówki znajdziecie na americancarsmania.pl

Kamil Kuchta

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 marca 2023