Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Złoty Wąs czyli kampania na rzecz profilaktyki zdrowotnej

Facebook

Fundacja Forum Mężczyzn po raz czwarty organizuje plebiscyt Złotego Wąsa. Wydarzenie jest nie tylko pretekstem do zabawy w istocie akcja ma na celu zwrócić uwagę na problem męskiej profilaktyki zdrowotnej.

fot. informacja prasowa

Szczegóły wydarzenia

Kampania Złotego Wąsa jest częścią międzynarodowego trendu zapuszczania wąsów w listopadzie w celu zwrócenia uwagi mężczyzn na konieczność badań profilaktycznych oraz dyskusji o męskich nowotworach bez tabu. Przez cały czas trwania głosowania w ramach Złotego Wąsa 2022 na stronie internetowej wydarzenia jest dostępny także formularz ankiety naukowej przygotowanej przez specjalistów z Uniwersytetu SWPS. Chętni mogą otrzymać kupon na darmowe badania profilaktyczne. Bon można wykorzystać we wrocławskich punktach pobrań Synevo od 4.11 do 19.11. Oprócz tego, Centrum Medyczne Magnolia Park w dniach 10.11 i 16.11. w godzinach 8:30 – 11:30 oferuje darmowe badania medyczne- obowiązuje rejestracja telefoniczna.

Kiedy i gdzie?

Pierwsza część imprezy finałowej Złotego Wąsa 2022 odbędzie się w Centrum Handlowym Magnolia Park 19.11. Eksperci z Fundacji Forum Mężczyzn będą odpowiadali na pytania dotyczące męskiego zdrowia podczas otwartej dyskusji dostępnej również w wersji online. Wydarzeniu będzie towarzyszyła wystawa motocykli zmodyfikowanych przez wrocławski Unikat. Na miejscu będzie można skorzystać również z darmowej konsultacji urologicznej dla mężczyzn, oraz badań cytologicznych dla kobiet, w specjalnym mobilnym punkcie badań Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii -Cytobusie. Głosować możemy od 4.11 za pomocą strony internetowej www.zlotywas.pl.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 marca 2023