Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zmiany rozkładów jazdy kilku linii autobusowych MPK

Facebook

Najbliższe tygodnie oznaczają zmiany rozkładów jazdy autobusów linii: 109, 249 (linia nocna), 102 oraz 103. Powodem są remonty ulic w centrum i w zachodniej części […]

fot. MPK Wrocław

Najbliższe tygodnie oznaczają zmiany rozkładów jazdy autobusów linii: 109, 249 (linia nocna), 102 oraz 103. Powodem są remonty ulic w centrum i w zachodniej części miasta.

Remont ulicy JarnołtowskiejW związku z planowanym przeprowadzaniem prac związanych z remontem ulicy Jarnołtowskiej i układaniem nawierzchni na odcinku od ulicy Samotworskiej do pętli autobusowej „Jarnołtów”, od 23 lipca 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowej 109 i kursów nocnych linii 249.Autobusy ww. linii zostaną skrócone do przystanku „Jarnołtowska (Samotworska)”, który zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulicy Jarnołowskiej i Samotworskiej.Autobusy linii 109 i 249 powrócą na trasę do pętli „Jarnołtów” po zakończeniu prac w dniu 13 sierpnia 2022 roku (sobota).Budowa ścieżki rowerowej na skrzyżowaniu Legnicka/SokolniczaW związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z budową ścieżki rowerowej na ulicy Legnickiej (prace na skrzyżowaniu z ulicą Sokolniczą), od 23 lipca 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany na liniach autobusowych 102i 103.Autobusy ww. linii jadące od strony Stabłowic i Maślic zostaną skrócone do placu Solidarności.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj