Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zmiany rozkładów jazdy od 23 lipca

Facebook

Zmiany podyktowane są remontem przejazdu kolejowego na ulicy Mokrzańskiej oraz kolejnym etapem prac na ulicy Długiej.

mpk.wroc.pl
mpk.wroc.pl

Remont przejazdu kolejowego na ulicy Mokrzańskiej
W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z remontem przejazdu kolejowego na ulicy Mokrzańskiej, od 23 lipca 2021 roku (piątek) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych 138, 938, 948 i 958.

Autobusy ww. linii zostaną w obu kierunkach skierowane objazdem od ulicy Trzmielowickiej przez ulicę Średzką z pominięciem przystanków „Eluarda„, „Zajazdowa„, „Krępicka-szkoła” i „Krępicka„.

Dla obsługi komunikacyjnej Szkoły Podstawowej nr 51 oraz ulicy Krępickiej, zostaną uruchomione kursy skrócone linii 138 w relacji Leśnica – Krępicka szkoła – Leśnica.

Autobusy linii 138, 938, 948 i 958 powrócą na trasę przez ulicę Dolnobrzeską, Krępicką i Mokrzańską w dniu 3 sierpnia 2021 roku (wtorek).

Kolejny etap prac na ulicy Długiej – tramwaj na Popowice
Rozpoczyna się kolejny etap prac związanych z budową torowiska tramwajowego na ul. Długiej pomiędzy ul. Poznańską i Inowrocławską. Od 24 lipca planowane jest wprowadzenie zmian w kursowaniu autobusów linii C, 103, 104 i 128 jadących w stronę pl. Grunwaldzkiego, pl. Jana Pawła II i Zakrzowa.
Autobusy tych linii za skrzyżowaniem z ul. Poznańską pojadą jezdnią północną i będą zatrzymywać się na przystanku tymczasowym „Długa” (nr słupka 30 524), który zostanie zlokalizowany na wysokości ul. Młodych Techników.
Autobusy powrócą na jezdnię południową tuż przed mostem Dmowskiego.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024