Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zmiany w rozkładzie jazdy w MPK Wrocław

Facebook

Weekend majowy wkracza w decydującą fazę. Od jutra w MPK Wrocław szykują się zmiany w komunikacji. Zobacz gdzie.

/fot. fb. MPK Wrocław/

3 maja

W związku z planowanym usuwaniem awarii MPWiK przy ulicy Grodzkiej (na wlocie na most Uniwersytecki), od wyjazdów porannych w dniu 3 maja do zjazdów w dniu 4 maja planowane jest wprowadzenie następujących zmian w organizacji komunikacji zbiorowej:

Komunikacja tramwajowa:

  • Linia 6 kursująca w kierunku Kromera pojedzie objazdem od ul. Świdnickiej przez Teatralną, Piotra Skargi, bł. Czesława, Halę Targową do pl. Bema.

W kierunku przeciwnym, czyli w kierunku pętli Krzyki, kursować będzie objazdem od pl. Bema przez mosty Młyńskie i ul. Grodzką.

  • Linia 7 kursująca do pętli Poświętne kursować będzie objazdem od ul. Szewskiej przez ul. Grodzką, Nowy Świat, św. Mikołaja, pl. Jana Pawła II, most Sikorskiego, Jagiełły i Dubois do ul. Drobnera.

W kierunku przeciwnym (do pętli Klecina) od ul. Łokietka pojedzie przez ul. Dubois, Jagiełły, most Sikorskiego, pl. Jana Pawła II, Ruską do ul. Kazimierza Wielkiego.

Komunikacja autobusowa:

  • Autobusy linii 132>Kromera, 247>Polanowice oraz 248>Poświęcka (ośrodek zdrowia) pojadą objazdem od ul. Nowy Świat przez mosty Pomorskie i ul. Dubois do ul. Drobnera.

 4 maja

W związku z planowanym wprowadzeniem kolejnego etapu prac związanego z budową Alei Wielkiej Wyspy (przebudowa skrzyżowania z ulicą Dembowskiego), od wyjazdów porannych w dniu 4 maja planowane jest wprowadzenie następujących zmian w organizacji komunikacji zbiorowej:

  • Autobusy linii 145 oraz 315 pojadą objazdem w obu kierunkach od ul. Mote Cassino przez ul. Spółdzielczą, Olszewskiego do ul. Wróblewskiego.
  • Linia 146 kursować będzie objazdem w obu kierunkach od ul. Bacciarellego przez ul. Spółdzielczą i Olszewskiego do ul. Wróblewskiego.

Autobusy powrócą na stałe trasy od porannych wyjazdów dnia 6 maja.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj