Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zoo ponownie otwarte dla odwiedzających

Facebook

Od dzisiaj ponownie możemy udać się do wrocławskiego ogrodu zoologicznego. To wyjątkowo ważny dzień dla tego miejsca, gdyż straty jakie ponieśli przez czas zamknięcia wynoszą ponad 10 mln zł. Najlepiej przed wizytą zakupić bilety on-line i dzięki temu przeskoczyć kolejkę. Na odwiedzających czekają nowe atrakcje, bo w czasie pandemii w ZOO urodziło się kilkanaście wyjątkowych maluchów. Na nowym wybiegu zobaczymy niesamowite nietoperze motogłowe, a lemury wari rude będą spacerować nad głowami zwiedzających.

Zwiedzający muszą się oczywiście liczyć z pewnymi obostrzeniami…

Na terenie zoo będą ustawione również punkty dezynfekcji. Radosław Ratajszczak, dyrektor wrocławskiego Zoo prosi również o to, aby w miarę możliwości bilety kupować wcześniej przez internet bądź na miejscu płacić kartą. Osoby, które nie będą miały takiej możliwości będą mogły zapłacić gotówką.

 

Wiele osób wzięło udział w akcji #biletnaprzyszłość, czy teraz będą mogły wykorzystać zakupione vouchery?

 

 

Ewentualne informacje o wprowadzeniu takich ograniczeń dostępne będą na stronie zoo.wroclaw.pl, a posiadaczom kart rocznych i voucherów zakupionych przed wybuchem pandemii, zoo wydłuży ich termin ważności o 72 dni, czyli o cały okres zamknięcia.

 

 

Zwierzęta przebywające w Zoo tak naprawdę codziennie miały kontakt z większą ilością osób, a jak zareagowały na ten 2 miesięczny brak odwiedzających ogród?

 

 

Niektóre pawilony zostaną na razie wyłączone ze zwiedzania ze względów epidemicznych, ale zwierzęta będzie można oglądać na wybiegach zewnętrznych.

 

 

Na odwiedzających czekają nowe atrakcje, bo w czasie pandemii w ZOO urodziło się kilkanaście wyjątkowych maluchów.

 

 

 

Te dwa miesiące postoju wygenerowały olbrzymie straty, a w jaki sposób ogród chce powoli wracać do normalności?

 

Zoo, czynne będzie w godzinach od 9. 00 do 18.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj