Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zostań opiekunem małpek we wrocławskim zoo

Facebook

Praca marzeń? Tak! Opieka nad zwierzętami w zoo - właśnie ogłoszono nabór na stanowisko: MŁODSZY OPIEKUN ZWIERZĄT w sekcji ssaków naczelnych.

Jego zadaniem będzie opieka nad następującymi gatunkami: gerezy angolańskie, mangaby rudoczelne gibbony czapniki, białorękie i czarne; koczkodany górskie, diana, mona i białonose; wyjce czarne, uistiti białouche, lwiatki złotogłowe, kapucynki czarnobiałe, sajmiri wiewiórcze, saki białolice, makaki czubate, magoty (na zdjęciu), talapoiny gabońskie, pawiany masajskie, ale także inne gatunki, nie należące do naczelnych, a znajdujące się w małpiarni jak leniwce dwupalczaste, polatuchy olbrzymie czy kolczatki.

Co jest wymagane od kandydatów?

-wykształcenie co najmniej średnie; preferowane zootechniczne, biologiczne lub weterynaryjne,
-dobry stan zdrowia, pozwalający na pracę fizyczną w zmiennych warunkach atmosferycznych, wymagającą jednocześnie koncentracji i odporności na stres,
-umiejętność pracy w zespole, umiejętność samoorganizacji pracy, komunikatywność, dyspozycyjność, doświadczenie i zamiłowanie do pracy ze zwierzętami.

Jaki czeka ich zakres obowiązków?

– opieka nad powierzonymi zwierzętami: ich obserwacja, przygotowanie karmy, karmienie zwierząt, sprzątanie pomieszczeń i wybiegów oraz dbałość o wystrój obiektów i wzbogacanie środowiska dla zwierząt,
– praca wykonywana jest również w godzinach popołudniowych i w dni ustawowo wolne od pracy.

Na oferty czekamy do 28 sierpnia. Zapraszamy! Więcej o ofercie TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj