Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Aresztowano 33-latka, który napadał na kobiety w centrum Wrocławia

Facebook

Tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy zastosował sąd wobec 33-letniego mężczyzny odpowiedzialnego za ataki na kobiety w centrum Wrocławia. Podejrzany usłyszał łącznie pięć zarzutów dotyczących uszkodzenia ciała oraz mienia, a także naruszenia nietykalności cielesnej.

policjanci
/zdjęcie ilustracyjne/pixabay/

O decyzji wrocławskiego sądu, który przychylił się do wniosku prokuratury o tymczasowe aresztowanie podejrzanego poinformowała w czwartek wieczorem st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Ponadto – jak przekazała – sąd uznał za zasadne, aby przyjąć kwalifikację występków o charakterze chuligańskim, co przyczynia się do możliwości zwiększenia sankcji karnej.

W środę policja informowała, że funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o naruszenia nietykalności kobiet. Do ataków dochodziło w ostatnim czasie w centrum Wrocławia.

Funkcjonariusze zaapelowali wówczas do wszystkich osób, które padły ofiarą napastnika o zgłaszanie się do komisariatu przy ul. Trzemeskiej 12 we Wrocławiu. Zatrzymany sprawca tych przestępstw posiada charakterystyczny irokez na głowie i jasne włosy. Jak podaje policja, prośba ta jest nadal aktualna.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj