Radio Gra Wrocław

Programy

Radio GRA w tygodniu:

  • 6.00 – 11.00 DZIEŃ DOBRY, WAKACJE: Oliwia Cieszewska, Piotr Olszowski i Marek Moc

W wakacyjne poranki polecamy, bądźcie z nami, sprawdzamy pogodę na urlop i wakacyjny horoskop. Szukamy pozytywnych wibracji, motywujemy i wprowadzamy w odpowiedni nastrój… Mamy też rekordy, niezwykłe osiągnięcia i liczby, które dają do myślenia

Codziennie po 9.00 także GÓRALSKA PROGNOZA POGODY, bo nie od dziś wiadomo, że na pogodzie najlepiej znają się górale. Codzienna porcja niezbędnych wakacyjnych informacji pogodowych i to w gwarze! Prezentuje Władysław Bioły.

Mamy też coś specjalnego, to LISTA 44 – czyli wakacyjna lista obowiązkowa. Co trzeba zrobić w czasie tych wakacji? Wakacyjny must have tylko w Radiu GRA.

  • 11.00-17.00 LATO W MIEŚCIE: Mariusz Pucyło, Marcin Wiśniewski, Mariusz Składanowski

Sprawdzamy wakacyjne wydarzenia we Wrocławiu, gdzie pójść? Co zobaczyć? Gdzie odpocząć, bez konieczności przemierzania setek kilometrów? Jesteśmy na bieżąco!

W programie popołudniowym także WAKACYJNE ABC – jak zdrowo i bezpiecznie przeżyć wakacje? Rady i podpowiedzi ekspertów: lekarzy, ratowników, policjantów i innych specjalistów. Mamy też propozycje z czterech stron świata, to nie tylko popularne kierunki: wskazówki, podpowiedzi, ostrzeżenia. Z nami nie zginiesz!

Będzie też powrót do przeszłości… Przeżyjmy to jeszcze raz. Niezapomniane gadżety, seriale i filmy. Tym żyliśmy w latach 80-tych i 90-tych. Od „Niewolnicy Isaury” do „Kola fortuny”.

  • 17.00-22.00 WAKACJE PO GODZINACH

Dużo dobrego grania….Tak w sam raz na wakacje….Poleca się Łukasz Jakubczyk.

Polecamy w weekend: Do grilla, nad wodą, na plaży… Wszędzie muzyka wybrana dla Ciebie….

SOBOTA:

  • 7-12 LATO W MIEŚCIE/REGIONIE
  • 12-17 MUZYKA WYBRANA NA LATO

NIEDZIELA:

  • 8-13 NIEDZIELA Z RADIEM….
  • 13-18 MUZYKA WYBRANA NA LATO