Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Dożynki Powiatowo Gminne w Jordanowie Śląskim – będzie się działo! [artykuł sponsorowany]

Facebook

Już 26 sierpnia w Jordanowie Śląskim widowisko jakiego jeszcze nie było! To właśnie tego dnia na boisku sportowym w Jordanowie Śląskim odbędą się dożynki Powiatowo – Gminne, na które już dziś, serdecznie Państwa zapraszamy!

Wydarzenie rozpocznie się od części oficjalnej, podczas, której odbędą się tradycyjne dożynkowe obrządki, tj. przemarsz korowodu dożynkowego, uroczysta msza święta, obrządek chleba oraz ceremonialne otwarcie Dożynek.

Organizatorzy zaplanowali także szereg wydarzeń towarzyszących. Część artystyczną rozpocznie prezentacja orkiestry dętej z Dzierżoniowa, następnie wystąpi Zespół Górali Czadeckich „Strzegomianki”, lokalna artystka Lila Wróbel i Zespół ReiN – prezentujący covery znanych i lubianych utworów w wyjątkowej aranżacji.

Tuż przed godziną 20:00 na scenie pojawi się Romann Boskki, raper, wydawca, producent oraz działacz społeczny. Kolejny występ to gwiazda polskiej sceny disco polo, znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości – Zespół Power Play, rozsławiony takimi hitami jak m.in. „Lubisz to lubisz”, „Co ma być to będzie” czy „Miła ma”.

Jednak to nie wszystko. Po energetycznej rozgrzewce, przed Państwem wystąpi Gwiazda wieczoru: Jacek Stachursky, artysta, którego zapewne nikomu już nie trzeba przedstawiać. Twórca hitów, które razem z nim zna i śpiewa cała Polska: „Gdy zapłaczesz”, „Zostańmy razem”, „Czuję i wiem”, „Typ niepokorny”, „Z każdym Twym oddechem” – to zaledwie mały wycinek twórczości tego wspaniałego muzyka!

Zanim na scenie pojawi się Jacek Stachursky, będą mieli Państwo możliwość podziwiania z zapartym tchem niezwykłego pokazu ognia w wykonaniu grupy Falcon Fire.

Zwieńczeniem wieczoru będzie Dyskoteka „Pod gwiazdami”.

Serdecznie zapraszamy!

fot: materiały prasowe

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj