Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Oficjalnie: Burak Ince nowym piłkarzem Śląska Wrocław

Facebook

19-letni pomocnik, w ostatnim czasie bronił barw drugoligowej niemieckiej Arminii Bielefeld, z wrocławskim klubem podpisał umowę do czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia - poinformował wrocławski klub.

/fot. Adriana Ficek/slaskwroclaw.pl/

Do Arminii Bielefeld młody turecki pomocnik dołączył w styczniu 2022 roku. W marcu zadebiutował w Bundeslidze w meczu z Borussią Dortmund, ale później już nie było tak dobrze. W sumie w barwach Arminii zaliczył siedem występów i wygasająca w czerwcu umowa nie została przedłużona.

Wcześniej Ince bronił barw Manisasporu oraz Altinordu i ma też na koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach Turcji.

Burak İnce to dobrze wyszkolony technicznie zawodnik, który z powodzeniem może grać na kilku pozycjach w drugiej linii. Bardzo liczymy, że jego wszechstronność i kreatywność znacząco zwiększą nasz potencjał ofensywny. Tym bardziej, że Burak ma dopiero 19 lat i nadal się rozwija

– powiedział dyrektor sportowy Śląska David Balda.

/fot. Adriana Ficek/slaskwroclaw.pl/

To piąty zawodnik pozyskany przez wrocławian latem. Wcześniej do zespołu trenera Jacka Magiery dołączyli: Mateusz Żukowski, Kenneth Zohore, Kacper Trelowski i Aleks Petkow.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj