Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Skate Night Wrocław. Zabawa dla wszystkich miłośników rolek i nie tylko

Facebook

Wydarzenie odbędzie się na rolkowisku przy ulicy Lotniczej. Oprócz potańcówki z dj-em zaplanowano też warsztaty z jazdy na rolkach, atrakcje i konkursy z nagrodami. Na miejscu nie zabraknie także strefy gastro. Start imprezy zaplanowano o godzinie 18, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

/Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław/materiały prasowe/

Impreza rozpocznie się w piątek, 28 lipca o godz. 18:00 na rolkowisku przy ul. Lotniczej 72. Na miejscu odbędą się między innymi warsztaty z jazdy na rolkach, które poprowadzą licencjonowani instruktorzy. Z kolei najmłodsi uczestniczy wydarzenia mogą spodziewać się wielu zabaw i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Równolegle, na pozostałej części obiektu trwać będzie potańcówka w rytmie klubowych hitów lat 2000 – 2005.

Piątkowy wieczór opanują hity takich artystów jak Darude, The Prodigy czy nawet Crazy Frog. Imprezę poprowadzi profesjonalny DJ, który przygotuje dla uczestników szereg ciekawych aktywności, atrakcji i nagród.

Podczas imprezy będzie można skorzystać z oferty food trucka. Zabawa potrwa od godz. 18:00 do 23:00. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny.

/Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław/materiały prasowe/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj