Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Tak długo czekałem na dom, teraz boję się, że go stracę… Proszę o pomoc!

Facebook

W sieci trwa zbiórka na rzecz Pana Jarosława. 17 lat temu na skutek nieszczęśliwego wypadku został całkowicie sparaliżowany. Teraz wraz z mamą mieszka w mieszkaniu na 4. piętrze budynku. Z powodu niepełnosprawności mieszkanie opuszcza tylko kilka razy w roku i to głównie z powodu wizyt w szpitalu... Pan Jarosław dostał od miasta mieszkanie na parterze, jednak aby je zachować - warunkiem jest generalny remont. 

” Już 17 lat jestem całkowicie sparaliżowany, już tak długo nie wiem, co to znaczy być sprawnym człowiekiem… Nie raz przychodziły momenty zwątpienia, braku wiary w to, że jeszcze będzie dobrze, że los przestanie mnie tak brutalnie traktować. Nigdy nie ma odpowiedniego czasu, by poważnie zachorować. Choroba jest zawsze nieproszonym i bardzo niechcianym gościem w życiu każdego człowieka. Nigdy nie można być pewnym tego, że zdrowie będzie zawsze, a życie ułoży się nam tak, jak byśmy tego chcieli…” – napisał na stronie siepomaga.pl Pan Jarosław. 

„Miałem dużo szczęścia, do mnie los się uśmiechnął. Otrzymałem mieszkanie na parterze od miasta! Niestety, mam tylko pół roku, żeby je wyremontować, inaczej stracę je… Nie jest mi łatwo prosić o pomoc, ale jeśli tego nie zrobię, mogę stracić dom, na który tak bardzo czekałem! Proszę, pozwól mi poczuć, że zaczynam nowe, lepsze i łatwiejsza życie!” – dodaje Pan Jarosław.

LINK DO ZBIÓRKI: TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 marca 2021