Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

„Łączy Nas Siła”. Ruszają zajęcia z samoobrony dla kobiet

Facebook

"Łączy Nas Siła" - to hasło projektu realizowanego przez wrocławskich policjantów, który jest przeznaczone dla kobiet. Wspólnie z Fundacją Samuraj funkcjonariusze zamierzają podnieść świadomość oraz umiejętności kobiet w zakresie samoobrony.

/zdjęcie ilustracyjne/pixabay/samoobrona

Zajęcia rozpoczną się 26 października i prowadzone będą przez instruktora sztuk walki, policjanta z wrocławskiej komendy miejskiej st. asp. Michała Kawalca. Właśnie ruszyły zapisy.

Jak informuje wrocławska policja, st. asp. Kawalec, na co dzień pełni służbę w Wydziale Prewencji i Patrolowym KMP we Wrocławiu, zajmując się szeroko rozumianą profilaktyką. A także wyszkoleniem sportowym funkcjonariuszy. Prowadzi zajęcia sportowe jako instruktor sztuk walki.

Będzie można również podnieść swoją świadomość merytoryczną, czyli w teorii jak zachować się w sytuacji zagrożenia, ale przede wszystkim fizyczną – tego dotyczy szkolenie

– powiedziała st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

O zakwalifikowaniu się do udziału w zajęciach decydować będzie kolejność zgłoszeń, które przesyłać należy na adres mailowy: klaudia.bebenek@wroclaw.wr.policja.gov.pl wraz z dokumentami – należy pobrać odpowiednie załączniki umieszczone TUTAJ

/fot. wrocławska policja

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2023