Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wrocławscy policjanci poszukują osób, które mogą posiadać informacje w sprawie kradzieży Hondy CRV

Facebook

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową wrocławskiej komendy miejskiej prowadzą czynności w sprawie kradzieży pojazdu marki Honda CRV koloru białego, rok produkcji 2019, do której doszło w nocy z 5 na 6 października 2023 roku we Wrocławiu przy ul. Zawalnej.

Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą lub posiadać istotne informacje zarejestrowały kamery monitoringu. W przypadku rozpoznania mężczyzny ze zdjęcia prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod nr tel.: 694 438 822 lub drogą elektroniczną na skrzynkę kontaktową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod adresem: kontakt@wroclaw.wr.policja.gov.pl lub w na nr alarmowy 112 albo z najbliższą jednostką Policji. Policja zapewnia anonimowość.

W nocy z 5 na 6 października 2023 roku przy ul. Zawalnej we Wrocławiu przy doszło do kradzieży pojazdu marki Honda CRV koloru białego, rok produkcji 2019, o wartości nie mniejszej niż 150 tysięcy złotych. Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń, w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania podejrzanego o ten czyn.

Policjanci publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą lub posiadać informacje co do tego przestępstwa. W przypadku  rozpoznania mężczyzny ze zdjęcia prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod nr tel.: 694 438 822 lub drogą elektroniczną na skrzynkę kontaktową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod adresem: kontakt@wroclaw.wr.policja.gov.pl lub w na nr alarmowy 112 albo z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.

źródło: materiały prasowe

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj