Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Lubisz szybkie samochody? Germaz Ford Power vol.1 jest dla Ciebie!

Facebook

To jest impreza dla fanów motoryzacji. W sobotę (30.09.) przy Strzegomskiej 139 we Wrocławiu wydarzenie, którego celem jest między innymi edukacja w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego wykorzystania możliwości sportowego auta. Będą pokazy najmocniejszych modeli samochodów, których moc silnika znacznie przekracza 200 koni mechanicznych!

fot.mahal/ pixabay.com

Jakie skojarzenia u Ciebie budzą te skróty: „RS” i „GT”? Jeśli jeszcze należysz do tych, którzy na dźwięk słowa: „Mustang” mają przed oczami legendę amerykańskiej motoryzacji to impreza: Germaz Ford Power vol.1 jest dla Ciebie!

W sobotę 30 września, w salonie FORDA Domu Samochodowego GERMAZ we Wrocławiu odbędzie się pierwsza edycja spotkania pod tytułem: „Ford Power vol.1”. Celem tego wydarzenia jest między innymi edukacja w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego wykorzystania możliwości sportowego auta oraz demonstracja najmocniejszych modeli samochodów marki Ford, których moc silnika znacznie przekracza 200 koni mechanicznych. Wśród prezentowanych aut znajdzie się pełna gama legendarnego Mustanga, będzie też Ford Focus RS oraz auta z luksusowej linii Vignale.

W trakcie kilkugodzinnej prezentacji goście będą mieli możliwość poznać i wypróbować wybrane modele Forda, w tym także najmocniejsze auto Forda Mustanga GT z 5 –litrowym silnikiem V8 o mocy 421 KM. Oprócz różnych modeli Mustanga, na miejscu będą dostępne Focusy RS, auta z linii modelowej Vignale i cała reszta gamy Forda.

Inne atrakcje przewidziane przez organizatora to: szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, pokazy akcesoriów do tuningu i efektów profesjonalnej kosmetyki auta, tzw. autodetailingu oraz symulatory rzeczywistości wirtualnej.

Oprócz elementów edukacyjnych, organizatorzy postarają się też o odpowiednią porcję rozrywki i zabawy. W programie będą m.in. konkursy z cennymi nagrodami (m.in. vouchery na tor samochodowy, sztabka złota, karnety do klubów Fitness, itp.) oraz specjalne rabaty dla kupujących tego dnia auta, które organizator ukrył pod kryptonimem „Program 200+”.

Skąd pomysł na taką imprezę?

Jak mówi Anna Blacha Spruch, menedżer ds. Marketingu i Zarządzania Relacjami z Klientami w Domu Samochodowym Germaz: Na naszych drogach pojawia się coraz więcej sportowych samochodów (a Ford Mustang wdarł się na szczyty rankingów sprzedaży tego typu aut, nie tyko w Polsce ) i niezwykle ważne jest to, aby ich nabywcy poznali sposoby na bezpieczne wykorzystanie potencjału takiego auta. Wielu, zwłaszcza młodych kierowców próbuje to robić na ulicach miast i na autostradach, co często kończy się w opłakany sposób. Tymczasem są miejsca, gdzie można w bezpiecznych warunkach nauczyć się szybkiej jazdy. Oczywiście tym miejscem jest tor samochodowy i na szczęście takich miejsc jest w Polsce coraz więcej. Warto więc dowiedzieć się jak przygotować swoje auto i siebie do wizyty na torze i czego można się tam nauczyć. Te i inne informacje zamierzamy przekazać naszym gościom wspólnie z instruktorami jazdy, którzy na co dzień prowadzą tego typu zajęcia na torze Pixers Ring w Krzywej niedaleko Bolesławca.

GERMAZ FORD POWER vol.1
Termin: 30.09.2017 godz. 12:00 – 16:00
Miejsce: Dom Samochodowy GERMAZ, ul. Strzegomska 139 Wrocław

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2020