Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego

Facebook

Już w najbliższy piątek rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego. Przez 3 dni będziemy mieli okazję poznać najdalsze zakątki świata jak i lokalne atrakcje.

W tym roku wydarzenie zgromadzi ponad 200 stoisk wystawców….

Program imprezy obejmuje wiele prelekcji, wykładów, szkoleń czy warsztatów, a kto zawita do Wrocławia, aby przybliżyć nam tajniki podróżowania?


Podczas Targów odbędzie się także FESTIWAL KULINARNY. W ciągu trzech dni na kulinarnej scenie można będzie podziwiać szefów kuchni z różnych zakątków świata…

Mówi Piotr Olczak – dyrektor Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego, a wykwintne dania przygotują również, między innymi uczestnicy telewizyjnych kulinarnych show.

Co istotne podczas targów promowany będzie nasz region…

Mówi Piotr Wnukowicz – dyrektor wydziału turystyki umwd.

źródło:materiały prasowe

Już w piątek po raz trzeci odbędzie się rozdanie „Kryształowych Orłów” – nagród dla podmiotów turystycznych. W trzech kategoriach – atrakcja turystyczna, produkt regionalny, wydarzenie cykliczne – docenione zostaną te, które wyróżniały się w swojej działalności w minionym roku…

Mówi Piotr Olczak – dyrektor Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego, a takim Orłem może się pochwalić np. nasze wrocławskie Kolejkowo.

źródło:materiały prasowe

Zaplanowano także rozległą STREFĘ ATRAKCJI dla dzieci i dorosłych. W tym roku będzie można wziąć udział w ekologicznych warsztatach z rękodzieła, zobaczyć szalone naukowe eksperymenty i pokazy tańca bo przez te 3 dni każdy znajdzie coś dla siebie…

Mówi Piotr Wnukowicz – dyrektor wydziału turystyki umwd. Każdy odwiedzający może również wziąć udział w grze targowej – poprzez zabawę będzie można lepiej poznać wystawców, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, w tym główna – vouchery na weekendowe wyjazdy.

Aleksandra Szczerbicka

Aleksandra Szczerbicka

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 maja 2023