Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Narodowe Forum Muzyki rozpoczyna casting do chóru dla najmłodszych

Facebook

Narodowe Forum Muzyki organizuje casting do Chóru Chłopięcego NFM i Chóru Dziewczęcego NFM dla chłopców w wieku od 7 do 10 lat oraz dziewczyn od 8 do 16 lat. Przesłuchiwania odbywają się wyłącznie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Nie obowiązują zapisy.

wroclaw.pl

Nie każde dziecko potrafi i chce śpiewać jako solista, jednak grupa może dać mu poczucie bezpieczeństwa i pomóc pokonać tremę przed publicznymi występami. Wspólne śpiewanie to także świetna okazja do nawiązania nowych przyjaźni. Udział w zajęciach rozbudzi wyobraźnię i muzykalność, a właściwy dobór ćwiczeń emisyjnych i repertuaru pozwoli doskonalić głos, dykcję, poczucie rytmu oraz pogłębi umiejętności muzyczne

–  czytamy w komunikacie NFM.

Przesłuchanie trwa zazwyczaj zaledwie kilka minut. Dzieci, które wykażą się predyspozycjami wokalnymi i muzykalnością, otrzymają zaproszenie do grupy początkującej, średniozaawansowanej, bądź koncertowej.

Chór Chłopięcy NFM

Chór Chłopięcy NFM to jeden z najlepszych dziecięcych zespołów wokalnych w Polsce i za granicą. Dzięki udziałowi w licznych projektach zespół często występuje w roli reprezentanta Miasta Wrocławia oraz szkół wrocławskich. Corocznie wielu członków chóru otrzymuje stypendia Prezydenta Miasta.

Chór Dziewczęcy NFM

Chór Dziewczęcy NFM rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2022 roku i ma na celu rozśpiewanie młodych głosów oraz zaprezentowanie melomanom pięknej muzyki napisanej właśnie na chóry dziewczęce.

Zajęcia obu chórów prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną pod dyrekcją dr hab. Małgorzaty Podzielny w Centrum Edukacyjnym NFM (2 piętro).

Więcej informacji dotyczących naboru znajdziecie na stronie tutaj.

Terminy przesłuchań

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego, plac Wolności 1

  • 21.06.2023 r. (środa), godz. 18.00–20.00, NFM, Green Room
  • 22.06.2023 r. (czwartek), godz. 18.00–20.00, NFM, Green Room
  • 23.06.2023 r. (piątek), godz. 18.00–20.00, NFM, Green Room

/fot. Narodowe Forum Muzyki/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2023