Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Pijana matka spacerowała nocą z niemowlakiem

Facebook

Trzy promile alkoholu miała matka, która w niedzielę w nocy spacerowała z 16-miesięczną córką na rękach ulicami Karpacza na Dolnym Śląsku.

/fot. wrocławska policja/

Przechodnie wezwali służby. Niemowlak trafił do placówki opiekuńczej, a matkę zatrzymano w areszcie.

Rzecznik jeleniogórskiej policji podinsp. Edyta Bagrowska poinformowała, że w niedzielę około godz. 22 policjanci zostali powiadomieni, że ulicą Konstytucji 3 Maja w Karpaczu idzie kompletnie pijana kobieta z malutkim dzieckiem na rękach.

„Kiedy funkcjonariusze pojawili się na miejscu zauważyli grupę osób, wśród których była kobieta, która miała problem z utrzymaniem się na nogach, zataczała się, a na rękach trzymała małe dziecko. Stała blisko krawędzi jezdni. Była kompletnie pijana i agresywna. Przyznała się, że wcześniej piła alkohol”

– powiedziała policjantka.

Badanie alkomatem wykazało 3 promile alkoholu w jej organizmie. Matka trafiła do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności, a dziecko zostało przewiezione do placówki opiekuńczej. O sytuacji powiadomiony został sąd rodzinny.

„Obecnie policjanci sprawdzają, czy matka sprawując opiekę nad dzieckiem w takim stanie stworzyła zagrożenie dla jego życia lub zdrowia”

– powiedziała policjantka.

źródło: PAP

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj