Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Policjanci poszukują mężczyzn, którzy mogą posiadać informacje ws. rozboju [ZDJĘCIA]

Facebook

Policjanci we Wrocławiu poszukują mężczyzn, którzy mogą posiadać informacje w sprawie rozboju na ul. Ślężnej. Opublikowali ich wizerunki i proszą o zgłaszanie się na komisariat.

policjanci
/zdjęcie ilustracyjne/pixabay/

Policjanci poszukują mężczyzn, którzy mogą posiadać informacje ws. rozboju

Mł. asp. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu poinformował w środę, że funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto prowadzą czynności w sprawie rozboju, do którego doszło w nocy z dnia 19 na 20 maja br. we Wrocławiu przy ul. Ślężnej.

Wizerunki mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje w przedmiotowej sprawie zarejestrowały kamery monitoringu. W przypadku rozpoznania którejkolwiek z osób na nagraniu prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami KP Wrocław-Stare Miasto, tel. 47 871 31 31 lub 47 871 43 90 lub email: dyzurny.kp-staremiasto@wroclaw.wr.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość

– przekazał policjant.

/fot. wrocławska policja/wizerunek mężczyzn

Jak podano, w nocy z 19 na 20 maja br. we Wrocławiu przy ul. Ślężnej we Wrocławiu doszło do rozboju, w trakcie którego pokrzywdzony został mężczyzna. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto prowadzili śledztwo w tej sprawie. Na ten moment jednak nie udało się zatrzymać sprawców tego czynu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj