Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Policyjna interwencja na Śródmieściu. Rodzice noworodka pod wpływem alkoholu

Facebook

5 lat więzienia grozi rodzicom 10-dniowego noworodka, którzy "opiekowali" się nim mając po ponad dwa promile alkoholu w organizmie! Więcej o tej bulwestującej sprawie Mateusz Czmiel:

Do zdarzenia doszło przed godziną 14.00, w jednym z mieszkań na wrocławskim Śródmieściu. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ma mieć tam miejsce awantura i pod opieką nietrzeźwych osób prawdopodobnie znajduje się niemowlę. Na miejsce natychmiast pojechali dzielnicowi z Komisariatu Policji Wrocław-Śródmieście, aby potwierdzić zgłoszenie i podjąć interwencję w sprawie.

Przed przyjazdem mundurowych, dziecko trafiło pod opiekę trzeźwych członków rodziny i na szczęście nie doszło do tragedii. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że kobieta ma ponad 2.6, a mężczyzna 2.5 promila alkoholu w organizmie.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Sprawdzają m.in. czy tego typu sytuacje mogły mieć miejsce wcześniej. Kobieta i mężczyzna zostali już przesłuchani przez policjantów, a następnie usłyszeli zarzuty. Jeśli okaże się, że opiekunowie 10-dniowej dziewczynki, poprzez swoje nieodpowiedzialne zachowanie narazili ją na bezpośrednie zagrożenie utraty życia lub zdrowia, grozić im może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Mateusz Czmiel

Mateusz Czmiel

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024