Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rozpoczynają się VI Targi Edukacji Międzykulturowej

Facebook

Właśnie dzisiaj ruszają VI Targi Edukacji Międzykulturowej. Wydarzenie to potrwa 3 dni, a głównym tematem tegorocznej edycji Targów będzie zmiana oraz adaptacja.

 

 

Oprócz tego co online, organizatorzy zaplanowali również wiele wydarzeń towarzyszących, w których będzie można wziąć udział na miejscu. Mowa tu o warsztatach, seminariach, pokazach filmowych Brave Cinema czy spotkaniach związanych z tematyką międzykulturową.

SPRAWDŹ PROGRAM 

Tym razem targi odbędą się pod hasłem „Zwroty akcji w edukacji. Zmiany i adaptacje do nowej sytuacji społecznej i kulturowej”.

 

 

Tegoroczna tematyka powiązana jest również z epidemią i tą nową rzeczywistością do której musieliśmy się dostosować…

 

Udział w Targach Edukacji Międzykulturowej oraz we wszystkich wydarzeniach towarzyszących jest bezpłatny. Obowiązują jednak zapisy, a szczegółowe informacje znajdziemy na stronie wielokultury.wroclaw.pl

źródło: materiały prasowe

Organizatorzy chcieliby, aby Targi stały się miejscem – przystankiem, gdzie wspólnie zastanowimy się na tym, co nas spotkało w ostatnich miesiącach i co może spotkać w najbliższej przyszłości. Kryzys chcą potraktować twórczo: jako przełom, który może stać się źródłem nowej wiedzy, doświadczenia oraz zmiany na lepsze. Co zatem uczestnicy będą mogli wynieść z takiego wydarzenia?

 

 

Informuje Albert Miściorak z Zespołu Dialogu Międzykulturowego. Wydarzenie organizowane jest przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z Biurem Saksonii we Wrocławiu, Przedstawicielstwem Regionalnym Komisji Europejskiej z siedzibą we Wrocławiu oraz Uniwersytetem Wrocławskim.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj