Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Skate Night Wrocław już za nami

Facebook

W piątkowy wieczór, 18 sierpnia rolkowisko przy ul. Lotniczej 72 w Wrocławiu zamieniło się w arenę niezapomnianego wydarzenia - Skate Night Wrocław.

Impreza, która połączyła pasję do jazdy na rolkach z energetyczną muzyką lat 2000-2005, przyciągnęła tłumy miłośników sportów wrotkarskich i dobrej zabawy.

Magia tańca i rolkowej pasji

Wszyscy uczestnicy, bez względu na wiek czy poziom zaawansowania, zostali porwani przez wyjątkowy klimat wieczoru. Muzyka pełna nostalgii, klubowe hity i dźwięk wirujących po nawierzchni rolek stworzyły niepowtarzalną aurę, która udzieliła się całej lokalnej społeczności.

Tego typu imprezy były potrzebne i wyczekiwane od dawna. Dobrze, że potańcówka została zorganizowana tutaj, a nie w centrum miasta, gdzie zazwyczaj odbywają się podobne wydarzenia

– komentowali uczestnicy pierwszej odsłony Skate Night Wrocław.

Duża frekwencja i niepowtarzalny klimat

Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem miłośników sportów wrotkarskich,
z frekwencją sięgającą kilkuset osób. Rolkowisko tętniło życiem, a radosne śmiechy oraz kreatywne zabawy przyciągnęły na teren wielu mieszkańców osiedla, którzy nie posiadali
ze sobą rolek i wrotek, chcąc wspólnie i miło spędzić piątkowy wieczór.

Nawet intensywne deszcze i wysoka temperatura nie odwiodły wrocławian od okazji do dobrej zabawy. Społeczność miłośników sportów wrotkarskich była gotowa na tę imprezę
od dawna i nic nie mogło powstrzymać ich przed udziałem w wydarzeniu. Uczestnicy udowodnili, że pasja do rolkowania jest silniejsza niż każda przeciwność pogodowa.

Kolejne wydarzenie już w planach

Organizatorzy Skate Night Wrocław podkreślają ogromne zadowolenie z przebiegu pierwszej edycji imprezy. Ze względu na duże zainteresowanie oraz entuzjazm uczestników, planują już kolejną edycję wydarzenia, która ma szansę stać się stałym punktem kalendarza miłośników rolkowania oraz osób poszukujących unikalnej rozrywki.

źródło: materiały prasowe

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj