Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Nocny Wrocław Półmaraton. Zapisy nabrały tempa

Facebook

1 stycznia ruszyły zapisy na jubileuszową, 10. edycję Nocnego Wrocław Półmaratonu, a już teraz organizatorzy mogą świętować ogromne zainteresowanie. W ciągu zaledwie kilkunastu godzin od otwarcia rejestracji, 7 tysięcy osób zdecydował się wziąć udział w wydarzeniu.

/materiały prasowe/Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław

Nocny Wrocław Półmaraton od lat cieszył się dużą popularnością, ale takich liczb nie widziano we Wrocławiu od dawna. Bardzo pozytywny odbiór 9. edycji wydarzenia wyraźnie przełożył się na wyniki sprzedażowe. 70% dostępnych miejsc zapełniło się w ciągu doby od otwarcia zapisów.

Co stoi za tak dużym zainteresowaniem?

Jednym z kluczowych elementów sukcesu Nocnego Wrocław Półmaratonu jest jego wyjątkowa tożsamość. Bieg nie jest jedynie sportowym wydarzeniem, ale także kulturalnym i społecznym świętem. Charakterystyczna trasa, prowadząca przez najpiękniejsze zakątki nocnego Wrocławia nadaje wydarzeniu niepowtarzalny urok. Magiczne iluminacje, koncerty na trasie i liczne specjalne atrakcje dla uczestników sprawiają, że sportowcy z całego świata chcą zagwarantować sobie miejsce na liście startowej na pół roku przed rozpoczęciem zawodów.

X Nocny Wrocław Półmaraton

10., jubileuszowa edycja biegu odbędzie się 15 czerwca.

Mamy ambicję, by 10. odsłona naszego półmaratonu była absolutnie niesamowita

– mówi Łukasz Sarapuk, szef projektu.

Dlatego już w listopadzie rozpoczęliśmy pracę, żeby przygotować niezapomniane zawody. Dążymy do tego, żeby jubileuszowa edycja biegu zapisała się złotymi zgłoskami w historii wrocławskiego sportu

– dodaje.

Organizatorzy zapewniają, że przygotowania do tegorocznej edycji idą pełną parą, a uczestnicy mogą spodziewać się wielu niespodzianek i nowości.

Zapisy na Nocny Wrocław Półmaraton znajdziecie TUTAJ 

/materiały prasowe/Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2024