Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

WROśnij we WROcław. W planach sadzenie drzewek, piknik i planszówki

Facebook

Już jutro, od godz. 10 odbędzie się kolejna odsłona akcji WROśnij we WROcław. W Parku Tysiąclecia 300 drzewek zasadzą rodziny najmłodszych wrocławianek i wrocławian. Sadzeniu drzewek, towarzyszyć będą różne atrakcje. Wstęp wolny.

/materiały prasowe/Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

Sadzeniu drzewek, jak zawsze, towarzyszyć będzie piknik rodzinny. Piknik przeznaczony jest dla wszystkich, niezależnie od udziału w akcji WROśnij we WROcław. Atrakcje, które przygotowano, będą się odbywały tuż obok sadzenia drzewek.

Na terenie przy nowo otwartym placu zabaw Średniowieczna Warownia będzie można spotkać członków grupy rekonstrukcyjnej, którzy założą średniowieczną osadę. Odbędą się w niej pokazy strojów rycerskich i fechtunków, warsztaty z ziołolecznictwa, będzie też można spędzić miło czas na średniowiecznych grach i zabawach.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu animacji: puszczać bańki mydlane, obsługiwać drewniane tablice animacyjne, otrzymać wymodelowane balony. Nieco starszych zachęcamy do nauki chodzenia na szczudłach czy zabaw w przeciąganie liny. Dmuchańce, które dostępne będą bezpłatnie, uwielbiają dzieci niezależnie od wieku.

Dla miłośników planszówek Stowarzyszenie Druga Runda będzie miało bogatą ofertę gier. Na stoisku kampanii Wrocławska Akademia Pierwszej Pomocy dorośli będą mogli dowiedzieć się, jak skutecznie udzielać pierwszej pomocy pediatrycznej. Nie zabraknie także stoisk z animacjami i informacjami od jednostek i spółek miejskich. Do dyspozycji uczestników będzie także sprzęt sportowo-rekreacyjny (m.in. leżaki, klocki, turnballe i badminton).

Na terenie przygotowano także bezpieczne palenisko, gdzie będzie wspólna integracja przy ognisku.

Wydarzenie odbędzie się w godz. 10.00-15.00 w sobotę 15 kwietnia w Parku Tysiąclecia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj