Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Z kamienicy oderwał się balkon. Trwa wyjaśnianie przyczyny

Facebook

Fragment balkonu oderwał się z pierwszego piętra kamienicy przy ulicy Traugutta we Wrocławiu, spadł na chodnik i lekko ranił przechodzącego tamtędy mężczyznę. Uszkodzony został także samochód.

/fot. Paulina Sznajder

Jak przekazał za pomocą strony internetowej Urząd Miasta Wrocławia, balkon oderwał się przed godziną 2 w nocy z soboty na niedzielę z pierwszego piętra kamienicy przy ul. Traugutta 87 we Wrocławiu.

Nikt nie doznał poważnych obrażeń, natomiast delikatnie ranny był przechodzień, który znalazł się w okolicy zdarzenia. Została mu udzielona pomoc medyczna, nie wymagał hospitalizacji

– podał portal wroclaw.pl.

/fot. Paulina Sznajder

Jak poinformował wrocławski urząd miasta, cytując mł. asp. Rafała Jarząba z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, uszkodzony został osobowy volkswagen zaparkowany przy kamienicy.

Facebook / Przedmieście Oławskie – fot. Iza Krystian Kwiatkowscy

Miasto sprawdza, jak doszło do zawalenia balkonu

Na portalu wroclaw.pl czytamy, że „o runięciu balkonu powiadomiony został nadzór budowlany, a budynek przekazano zarządcy”.

Kamienica, w której doszło do zawalenia balkonu, jest budynkiem wspólnotowym, w którym miasto ma udziały. Za jego stan techniczny odpowiada zarządca, którym jest firma 'Zarządca sp. z o.o.’. Skontaktujemy się z zarządcą i sprawdzimy, dlaczego doszło do tej sytuacji

– powiedziała Katarzyna Galewska z Wrocławskich Mieszkań, cytowana przez wrocławski urząd miejski.

Na ten moment fragment przejścia dla pieszych jest wyłączony z użytku.

/fot. Paulina Sznajder

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj