Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

20 marca w naszym mieście odbędzie się Wrocławski Kongres Kultury

Facebook

To tworzone przez i dla wrocławskiego środowiska kulturalnego wydarzenie, które ma odpowiadać na potrzeby środowiska, a w efekcie stać się otwartą i dostępną platformą, umożliwiającą wymianę doświadczeń i wiedzy, integrację, edukację, sieciowanie oraz omawianie istotnych zagadnień i zjawisk, także w kontekście kształtowania polityki kulturalnej miasta.

 

 

Poznaliśmy już program kongresu, a wydarzenie rozpocznie wykład…

 

W programie Kongresu są także rozmowy w ramach paneli, debat, dyskusji stolikowych i warsztatów z udziałem ekspertów z Wrocławia i z Polski…

Jedną z najważniejszych części programu będą wybory do pierwszej Wrocławskiej Rady Kultury do której zakończono już przyjmowanie zgłoszeń…

 

A przypomnijmy, że w trakcie trzyletniej kadencji jej członkowie będą doradzać prezydentowi Wrocławia w zakresie realizacji polityki kulturalnej miasta oraz integracji środowiska wokół zadań strategicznych.

Do udziału w kongresie zaproszony jest każdy, kto jest zainteresowany wrocławską kulturą, a jaki jest jego cel?

Mówi Romana Pomianowska ze Strefy Kultury Wrocław, a kongres odbędzie w prowadzonym przez Instytut im. Jerzego Grotowskiego Centrum Sztuk Performatywnych Piekarnia przy ul. Księcia Witolda.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj