Radio Gra Wrocław

Wielkie Wrocławskie Saunowanie już w najbliższy weekend

Saunamistrzowie z całej Polski oraz zagraniczni goście, a także ekipa Aquapark Wrocław poprowadzą autorskie ceremonie saunowe. Na gości czekają konkursy, dodatkowe atrakcje oraz niespodzianki.

fot. TheUjulala \ pixabay.com

Podczas wydarzenia będzie można poznać firmy, które posiadają w swojej ofercie sprzęt niezbędny do saunowania – odzież, zapachy oraz kosmetyki.

Zbliża się Wielkie Wrocławskie Saunowanie 27-28.04. jest to jedna z największych imprez w Polsce o tematyce saunowej. Do Aquaparku przyjadą najlepsi Saunamistrzowie z Polski i ze świata. Przygotowaliśmy ponad 100 ceremonii autorskich. Ceremonie będą przypominać występy teatralne, każdy posiada swoją tematykę i strój.

– opowiada Oskar Kusztal lider strefy Saunarium.

Ponad 100 artystycznych ceremonii i goście z całego świata

Ceremonie poprowadzą najsłynniejsi saunamistrzowie z całej Polski m.in Dawid Kalinowski, Paulina Pińkowska, Damon, Malina, Kacper Napierski, Adam Baraniecki, Agata i Bartłomiej Sopicki, Wojciech Tekieli, Olga Morawiec, Wiktor Viktor ale również z zagranicy Ramez Abdelfatah, Jan Honza Kozeluh, Sara Skvorova i Jakub Neuzil. Goście WWS przygotowali niezwykłe, artystyczne pokazy specjalnie na zbliżające się wydarzenie. Pokazy Saunamistrzów bardziej będą przypominać występy teatralne, każdy posiada swoją tematykę i strój. Do tego dobrana zostanie muzyka oraz zapach, który będzie uczestniczył podczas pokazu.