Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Centrum Aktywności Lokalnej DuoSfera zaprasza Was na zbiór ciekawych wydarzeń.

Facebook

Już w najbliższą sobotę Centrum Aktywności Lokalnej DuoSfera zaprasza Was na zbiór ciekawych wydarzeń. Zaplanowano coś dla każdego: miłośników roślin, mody, zwierząt, a także dla osób, które zwyczajnie chciałyby spędzić weekend w przyjaznym, sąsiedzkim towarzystwie. Więcej Kasia Gouda-Wierzbicka z DuoSfery. Pchli targ to okazja nie tylko do pozbycia się niepotrzebnych rzeczy, ale także do sprzedaży […]

Już w najbliższą sobotę Centrum Aktywności Lokalnej DuoSfera zaprasza Was na zbiór ciekawych wydarzeń. Zaplanowano coś dla każdego: miłośników roślin, mody, zwierząt, a także dla osób, które zwyczajnie chciałyby spędzić weekend w przyjaznym, sąsiedzkim towarzystwie. Więcej Kasia Gouda-Wierzbicka z DuoSfery.

Pchli targ to okazja nie tylko do pozbycia się niepotrzebnych rzeczy, ale także do sprzedaży lub zakupu rękodzieła.

W planach jest także wymiana roślin. Nie muszą być one w idealnym stanie – wydarzenie to szansa na znalezienie nowego domu dla kwiatów, które nie przyjęły się w naszym mieszkaniu.

Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę (25.06) na Polanie Karłowickiej w godzinach od 11 do 13. Wstęp jest bezpłatny.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj