Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

OPT Zamek zaprasza na spotkanie ze Świętym Mikołajem

Facebook

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10, jednak spotkanie z Mikołajem zaplanowano na godz. 12:30. Tego dnia odbędą się również warsztaty choinkowe, które poprowadzi Joanna Zagner-Kołat, ilustratorka książek i komiksów dla dzieci i dorosłych.

/fot. fb. OPT Zamek

Joanna Zagner-Kołat – jest ilustratorka książek i komiksów dla dzieci oraz dorosłych. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Zrealizowała między innymi oprawę plastyczną do portalu www.kula.gov.pl, który dostał nagrody Media trendy i KTR. Zilustrowała ponad siedemdziesiąt książek, w tym popularną serię dla dzieci pt. „Filipek i…”. Jej prace były prezentowane na licznych wystawach w Polsce i zagranicą.

Podczas warsztatów artystka przeczyta fragment książki T. Trojanowskiego „Dziobaś” o świętach. Przeczytany fragment stanie się inspiracją dla uczestników do stworzenia małych ilustracji na kartonikach. Gotowe ilustracje/kartoniki uczestnicy umieszczą na wspólnie stworzonej choince. Na warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia proszę kierować na adres:

  • info@zamek.wroclaw.pl

Spotkanie z Mikołajem odbędzie się w godz. 12:30 – 13:30. Jeśli chcesz, aby Święty Mikołaj wręczył dziecku twój prezent lub przekazał kilka słów, skontaktuj się z nami na adres:

  • sekratariat@zamek.wroclaw.pl

Weekend w OPT Zamek

W OPT Zamek zaplanowano wiele wydarzeń na nadchodzący weekend. Będzie nocne zwiedzanie, wizyta Mikołaja i warsztaty choinkowe. Nocne zwiedzanie odbędzie się z historią Bitwy pod Lutynią w tle. Zaplanowano spacery 9 i 10 grudnia o godzinie 17 i 19:30.

Więcej na temat nadchodzących wydarzeń opowie Kamil Downarowicz z OPT Zamek:

W wydarzeniu może wziąć udział każdy, nie ma ograniczeń wiekowych.

Warsztaty choinkowe rozpoczną się 9 grudnia o godzinie 10.

9 grudnia w Zamku pojawi się także Mikołaj.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024