Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

LONG STORY SHORT FILM FESTIVAL

Facebook

Dolnośląskie Centrum Filmowe zaprasza miłośników kina i twórców filmowych do udziału w Dolnośląskim Festiwalu Filmów Krótkometrażowych „Long Story Short” Film Festival. To pierwszy w historii Dolnego Śląska festiwal filmowy, który w całości odbędzie się online.

Projekcje festiwalowe zaplanowano od 17 do 24 maja. Dostęp do wszystkich prezentowanych filmów będzie całkowicie bezpłatny.

Co istotne wszystkie zaplanowane pokazy festiwalowe będą całkowicie bezpłatne

Podczas festiwalu odbędzie się również konkurs. Termin zgłoszeń mija 5 maja…

Mówi Jarosław Perduta, dyrektor Dolnośląskiego Centrum Filmowego, a szczegółowe informacje i regulamin konkursu festiwalowego można znaleźć na stronie shortfestival.pl i na dcf.wroclaw.pl.

Jak mówi dyrektor DCF – Gdyby nie obecna sytuacja, w maju gościlibyśmy w DCF-ie największy festiwal filmów dokumentalnych w Polsce – Millennium Docs Against Gravity, który w ubiegłym roku przyciągnął do naszego kina ponad 13 tysięcy widzów. W tym roku, o ile sytuacja na to pozwoli, odbędzie się we wrześniu. Powstałą lukę postanowiliśmy wypełnić właśnie propozycją festiwalu online…

I jak dodaje Jarosław Perduta – Emocje związane z odbiorem sztuki filmowej z zamkniętych dzisiaj sal kinowych próbujemy przenieść do internetu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj