Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Policja zatrzymała włamywaczy, którzy okradali mieszkania i domy na Dolnym Śląsku

Facebook

Policjanci z powiatu wrocławskiego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o włamania i kradzieże do domów i mieszkań na terenie Dolnego Śląska.

Odzyskano sporo biżuterii, elektroniki, odzieży i kosmetyków itp. Sprawdź czy wśród skradzionych przedmiotów rozpoznajesz swoje mienie.

Policjanci zatrzymali dwóch obywateli Gruzji – w wieku 33 i 52 lat, którzy podejrzewani są o szereg kradzieży oraz kradzieży z włamaniem do mieszkań, domów i innych obiektów na terenie Dolnego Śląska. Obaj trafili na trzy miesiące do aresztu.

Mężczyznom do tej pory udowodniono 12 przestępstw kradzieży z włamaniem, ale cała sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci przekonani są, że działalność sprawców była znacznie większa. Funkcjonariusze podejrzewają, że obaj Gruzini mogli działać na terenie całego kraju.

Na zdjęciach zobaczyć można przedmioty, które zabezpieczone zostały w trakcie sprawdzania miejsc pobytu podejrzanych.

Wszystkie osoby, które rozpoznały na zdjęciach przedmioty, które mogą być ich własnością, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Siechnicach pod nr tel. 47 87 168 62 bądź z najbliższą jednostką policji. Wiadomości kierować też można na adres mailowy: naczelnik.kryminalny@wr.policja.gov.pl.

źródło: PAP

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2023