Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Przed nami finał pokazów Fontanny Multimedialnej

Facebook

Fontanna multimedialna swoimi urokami zachwycała przez całe lato, w przyszły weekend (21 października) odbędzie się ostatni występ, podczas którego będzie można zobaczyć wszystkie pokazy specjalne, które odbyły się w tym roku. Wstęp wolny.

Fontanna multimedialna na wrocławskiej pergoli to jedno z kultowych i wyjątkowych atrakcji we Wrocławiu. Z pewnością olbrzymią robotę robią pokazy specjalne, które przyciągają wielu turystów.

Fontanna Multimedialna działa od 2009 roku, powstała z okazji dwudziestej rocznicy wolnych wyborów w powojennej Polsce. Na fontannie o powierzchni około 1 ha znajdują się 182 dysze dynamiczne, 88 dysz spieniających wodę, 3 dysze ogniowe, 328 zatopionych w wodzie lamp oraz głośniki i wzmacniacze.

Co przygotowano podczas ostatniego pokazu w tym roku?

Noc pokazów będzie wyjątkowa dlatego, że podczas ostatniego występu w tym roku będziemy mogli podziwiać wszystkie pokazy specjalne tego sezonu. Będą wyświetlana w dwóch turach – o godz. 18 i 20.

W programie zobaczymy: historię Hali Stulecia „Katedra Demokracji”, „Piękną i Bestię”, „Mikro & Marko Kosmos”, „Dzień dobry, Marilyn”, a także bardzo mocne „Cztery Żywioły”.

Przypomnijmy, fontanna działa jedynie w sezonie letnim (od ostatniego weekendu kwietnia lub pierwszego weekendu maja do końca października).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 grudnia 2023