Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zwiedzanie Muzeum Śląska Wrocław z Andrzejem Gliniakiem

Facebook

Gościem specjalnym kolejnego zwiedzania Muzeum Śląska Wrocław będzie wieloletni spiker „Wojskowych” Andrzej Gliniak. Poznawanie ponad 75 lat historii drużyny wraz z meczowym „głosem Śląska” odbędzie się w poniedziałek, 26 lutego o godzinie 9:00.

/materiały prasowe/Tarczyński Arena

Andrzej Gliniak pełni funkcję spikera Śląska Wrocław od 2007 roku. Od tamtej pory pracował przy niemal wszystkich meczach domowych WKS-u. Swoje obowiązki pełnił także podczas UEFA EURO 2012 na wrocławskim stadionie.

Do WKS-u trafił z castingu, wcześniej pracował jako dziennikarz. Swoim głosem pracuje także podczas gal sportów walki, turnieju Tarczyński Arena Cup i innych wydarzeń. Pochodzi z Wrocławia i jest zadeklarowanym kibicem Śląska od dziecka. W wolnych chwilach podróżuje, a swoimi doświadczeniami  z zagranicznych wycieczek dzieli się w ramach cyklu „Jak NIE zwiedzać świata”.

Spotkanie z Andrzejem Gliniakiem to kolejne zwiedzanie specjalne w ramach cyklu organizowanego przez Muzeum Śląska Wrocław. Innymi znaczącymi postaciami związanymi z WKS-em byli dotychczas między innymi: Renata Mauer-Rożańska, Krzysztof Wołczek, Dariusz Sztylka, trener Jacek Magiera i Yehor Matsenko.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj