Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Tego jeszcze nie było! Będzie można wejść na dach Hali Stulecia!

Facebook

Od uroczystego otwarcia Hali Stulecia w 1913 r. mija dziś dokładnie 107 lat. Z tej okazji na swoim Facebooku Hala Stulecia rozpoczyna cykl i ogłasza konkurs pod wspólnym hasłem #PamiętamTOnaMAXA. Nagrodą główną jest możliwość udziału w ekskluzywnym spacerze z przewodnikiem, którego zwieńczeniem będzie wejście na dach jednego z najbardziej rozpoznawalnych wrocławskich zabytków.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy nagrać i przesłać swoje najlepsze wspomnienie związane z Halą Stulecia. – To może być krótka anegdota, może być zabawnie, może być sentymentalnie, może być osobiście. Nie narzucamy żadnego schematu. Naszym cyklem chcemy przede wszystkim pokazać, że Hala Stulecia to nie tylko pionierski projekt architektoniczny, to nie tylko beton, ale przede wszystkim miejsce spotkań – zawodowych i prywatnych, planowanych i przypadkowych, tych ważnych i tych codziennych – mówi Magdalena Piasecka, prezes Hali Stulecia.

Celem cyklu #PamiętamTOnaMAXA i związanego z nim konkursu jest stworzenie zbioru wideo-wspomnień, w których znani i mniej znani wrocławianie podzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z Halą Stulecia. – Wrocław jest miastem spotkań, a Hala Stulecia jest tego najlepszym przykładem. To miejsce szczególne, z którym niemal każdy mieszkaniec wiąże jakieś wspomnienia. Być może to właśnie w Hali Stulecia poznaliście swoją drugą połówkę, być może to właśnie w Hali byliście na najlepszym koncercie w życiu, a może po prostu spotkało was tu coś bardzo zabawnego, np. podczas wagarów w Kinie Gigant. Nie możemy się doczekać, aby poznać te historie! – dodaje Magdalena Piasecka.


W najbliższym czasie publikowane będą wspomnienia innych wrocławian. Konkurs skierowany do wszystkich miłośników Hali rozpoczyna się dzisiaj, dokładnie 107 lat od jej uroczystego otwarcia, i będzie trwał równy miesiąc (do 20 czerwca). Szczegółowe zasady są dostępne w wydarzeniu na Facebooku Hali Stulecia. [
LINK DO WYDARZENIA KONKURSOWEGO]

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj