Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Trwa nabór do kobiecych drużyn Śląska Wrocław

Facebook

W niedzielę (13 sierpnia) odbędzie się kolejna edycja naboru do dziewczęcych zespołów Śląska Wrocław. Sekcja piłki nożnej kobiet w Śląsku Wrocław to sześć drużyn: seniorki, U18, U16, a także U13, U11 i U9, dla których tym razem przeznaczona jest rekrutacja.

/fot. Adriana Ficek/slaskwroclaw.pl/

Nasze drużyny stale się rozwijają, czego dowodem mogą być wyniki, ale również progres poszczególnych zawodniczek. Nasz zespół jest aktualnym mistrzem Polski do lat 17, a część mistrzyń Polski rozpoczęła już treningi z pierwszą drużyną. Zapraszamy wszystkie dziewczynki do dołączenia do naszego klubu

– mówi Maciej Bączyk, koordynator sekcji piłki nożnej kobiet w Śląsku Wrocław.

Młode piłkarki mogą liczyć na zajęcia z wykwalifikowaną kadrą trenerską, stałą opiekę fizjoterapeutów czy treningi motoryczne. A także udział w dodatkowych aktywnościach, takich jak eskorta podczas meczów Ekstraligi Kobiet.

Zajęcia w grupach młodzieżowych prowadzone są przez zawodniczki Śląska. Grupą do lat 13 opiekuje się Julia Maskiewicz, zespołem U11 Kamila Czudecka, a najmłodsze adeptki piłkarskiego rzemiosła uczy Aleksandra Żurek.

Nabór odbędzie się w niedziele (13 sierpnia) w godz. od 16 do 18 na boisku przy hotelu GEM, które mieści się przy ulicy Mianowskiego.

Zapisy:

  • drużyna U13 – mail: jmaskiewicz@slaskwroclaw.pl, tel. 665 175 278
  • drużyna U11 – mail: kczudecka@slaskwroclaw.pl, tel. 663 279 715
  • drużyna U9 i młodsze – mail: azurek@slaskwroclaw.pl, tel. 533 804 999

/fot. Adriana Ficek/slaskwroclaw.pl/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj