Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Śląsk Wrocław zaprezentuje drużynę podczas TOKAR CUP

Facebook

Już jutro w hali AWF we Wrocławiu odbędzie się charytatywny turniej, na którym będą zbierane pieniądze dla utalentowanego zawodnika Akademii Śląska Wrocław - Franciszka Tokarskiego, który uległ poważnemu wypadkowi.

/materiały prasowe/fot. Rafał Sawicki

Dla 14-letniego Franka piłka nożna jest niemal całym światem. Z powodzeniem rozwija swój talent w Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław, ale na drodze do kolejnych meczów stanął ciężki wypadek, któremu uległ w grudniu ubiegłego toku.

Teraz czeka go specjalistyczna i długotrwała rehabilitacja, której koszty są ogromne.

Turniej odbędzie się 4 lutego w godzinach 9-21 w hali wielofunkcyjnej AWF Wrocław przy ul. Paderewskiego 35. W godzinach 13:30-16:20 oprócz zmagań młodzieży przewidziano mecze pokazowe, chociażby z udziałem mistrzów Polski z 2012 roku – Krzysztofa Wołczka, Piotra Celebana, Mariusza Celebana i innych.

/materiały prasowe/fot. Rafał Sawicki

Prezentacja drużyny na rundę wiosenną

Dla kibiców, którzy zdecydują się przyjść na turniej i wspierać Franka, około godziny 13:00 zaplanowano prezentację pierwszej drużyny Śląska Wrocław na rundę wiosenną PKO BP Ekstraklasy 2023/24.

Przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę dla kibiców, by docenić tych, którzy zaangażują się w pomoc Frankowi. Na turnieju gościć będziemy chociażby mistrzów Polski z 2012 roku, którym raz jeszcze bardzo dziękuję za obecność, ale TOKAR CUP odwiedzi też cała pierwsza drużyna WKS-u. Zespół Jacka Magiery tydzień później rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej i z pomocą fanów będziemy grali o najwyższe cele. Zapraszamy na turniej, prezentację, a później mecz z Pogonią Szczecin

– mówi Patryk Załęczny, prezes Śląska Wrocław.

Liczba miejsc na TOKAR CUP jest ograniczona, z tego względu wejście na część z prezentacją drużyny ekstraklasowego Śląska będzie dostępne dla osób z darmowymi voucherami, które można zupełnie bezpłatnie pobrać na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. Jednorazowo (tj. w jednej transakcji) można odebrać jeden voucher, ale z jednego konta biletowego możliwe jest kilkukrotne pobranie vouchera, również dla innych osób wybierających się na turniej.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2024