Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

W najbliższy weekend plac Wolności zabrzmi w rytmie filmowych hitów

Facebook

Już w najbliższą sobotę, 22 lipca plac Wolności we Wrocławiu ponownie zamieni się w parkiet miejskiej zabawy tanecznej. Impreza potrwa od godziny 18 do 23.

/materiały prasowe/

Najbliższa Potańcówka Wrocławska wypada w trakcie festiwalu filmowego Nowe Horyzonty, stąd motywem przewodnim imprezy będzie muzyka filmowa.

Uczestnicy będą bawić się zarówno do utworów znanych z klasyki kina, jak i do tych z najnowszych obrazów.

Potańcówka Wrocławska to okazja do spotkań i dobrej zabawy. Tu doskonale bawią się wszystkie pokolenia wrocławianek i wrocławian, a także goście, którzy odwiedzają Wrocław podczas wakacyjnych podróży.

Na uczestników zabawy czekać będzie jak zwykle woda z owocowymi dodatkami od MPWiK Wrocław. Organizatorzy proszą, by uczestnicy mieli ze sobą bidony i/ lub butelki wielorazowe, które bezpłatnie będzie można napełnić w barze wodnym (to rozwiązanie przyjazne środowisku, o które wspólnie dbamy).

Na miejscu obecność zapowiedziały także foodtrucki z przekąskami wokół których powstanie mini strefa gastro. Wydzielona strefa relaksu to wygodne leżaki, na których można nabrać sił do dalszej zabawy.

Organizatorem Potańcówek Wrocławskich jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, na stronie www.wcrs.pl można zapoznać się z regulaminem imprezy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj