Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

W niedzielę 27 sierpnia na Pergolę wpadnie WKS Śląsk Wrocław!

Facebook

O 15.00 odbędzie otwarty trening sprawnościowy z drużyną. Ale to nie wszystkie sportowe atrakcje tego weekendu w kompleksie Hali Stulecia!

Trening sprawnościowy dla drużyny i wszystkich zgromadzonych kibiców poprowadzi trener przygotowania motorycznego WKS-u, Piotr Nadolny. Spotkanie to też świetna okazja do zebrania autografów i porozmawiania z zawodnikami czy sztabem Trójkolorowych. Kibice będą się też mogli zaopatrzyć przed nowym sezonem w sklepiku, a na miejscu pojawi się też oczywiście maskotka zespołu, Feniks Czempion.

Zdjęcie z Łukaszem Kolendą, piątka z Kubą Niziołem czy autograf od nowego zawodnika? Łatwiej już nie będzie! Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich – zapraszamy także przedstawicieli mediów chętnych do rozmowy z trenerami czy zawodnikami WKS-u. Widzimy się na Pergoli w niedzielę od godziny 15:00!

Co jeszcze w weekend na Pergoli?

Zagramy też w pingponga! W sobotę i niedzielę od 10.00 do 19.00 zaraz przy samej Fontannie odbędzie się Pingpong na trawie organizowany przez Polski Związek Tenisa Stołowego. W czasie pikniku, pod okiem profesjonalistów będzie można rozwinąć swoje umiejętności sportowe, wziąć udział w turniejach i konkursach z nagrodami, spędzić aktywnie czas ze swoimi bliskimi i zakochać się w tenisie stołowym.

A jeśli nie pingpong to może miniunihokej, badminton, bule albo nordic walking? Te wszystkie atrakcje w sobotę na Pergoli zapewni Wrocławski Szkolny Związek Sportowy.

źródło: materiały prasowe/Hala Stulecia

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj