Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Zdenerował go pies, więc zaatakował go nożem

Facebook

Jak informuje dolnośląska policja, na miejscu miało dojść do awantury domowej, podczas której 30-letni wałbrzyszanin zaatakował psa swojej partnerki nożem. Powodem miało być zabrudzone mieszkanie.

/fot. dolnośląska policja

Zdenerwował go pies, więc zaatakował go nożem

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w dzielnicy Piaskowa Góra. Pierwotnie funkcjonariusze zostali wezwani do awantury domowej. Policjanci na klatce schodowej znaleźli krew oraz nóż ze śladami zwierzęcej sierści. Jak się okazało 30-latek, podczas awantury ze swoją partnerką w złości ugodził jej psa nożem. W mieszkaniu nie było już kobiety, która w obawie przed mężczyzną zabrała zwierzę i uciekła. Pies ostatecznie trafił do weterynarza, który opatrzył ranę.

/fot. dolnośląska policja

W mieszkaniu zastali za to 30-latka, który był pod wpływem alkoholu – badanie alkomatem wskazało 2,6 promila alkoholu. Mężczyzna nie zaprzeczał, że to on dźgnął psa. Twierdził, że zwierzak zabrudził mu mieszkanie, co było powodem awantury z partnerką.

Podejrzany usłyszał już zarzut znęcania się nad psem, a prokurator zastosował wobec 30-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj