Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Pod wpływem amfetaminy i z zakazem prowadzenia pojazdów. 35-letni mężczyzna wpadł w ręce wrocławskich policjantów

Facebook

Patrol ruchu drogowego z komendy miejskiej we Wrocławiu zatrzymał do kontroli osobowego volkswagena. Za kierownicą siedział 35-letni mężczyzna, którego zachowanie, już na pierwszy rzut oka, wydało się policjantom podejrzane. W trakcie czynności wyszło na jaw, że kierujący prowadził auto pod wpływem środków odurzających i w dodatku nie mając do tego wymaganych uprawnień.

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

Sąd orzekł wobec 35-latka, kilka miesięcy wcześniej, zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Jakby tego było mało to w jego domu mundurowi odnaleźli m.in. marihuanę, amfetaminę i tabletki extasy.

Patrolując wrocławskie ulice policjanci ruchu drogowego zwrócili uwagę na kierującego volkswagenem. Jego zachowanie, już na pierwszy rzut oka, wydało się mundurowym podejrzane. Stan psychofizyczny mógł wskazywać, że wsiadł on za kierownicę auta pod wpływem środków odurzających.

Choć mężczyzna kategorycznie zaprzeczył aby zażywał substancje odurzające, to jednak podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziło badanie przeprowadzone przy użyciu narkotestu. Wskazało ono na obecność w jego organizmie amfetaminy/metamfetaminy, benzodiazepin oraz kokainy.

W trakcie interwencji wyszło również na jaw, że 35-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Sąd wydał w jego sprawie, kilka miesięcy wcześniej, zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

 

Kontynuując interwencję funkcjonariusze odnaleźli w mieszkaniu zatrzymanego kilka rodzajów narkotyków, w tym marihuanę, amfetaminę oraz tabletki extasy.

 

Mężczyzna zakończył podróż w policyjnym areszcie, a o jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj